5 причин випити чай з молоком

Про користь чаю для нашого організму напевно вже знають усі. А в курсі ви, що в поєднанні з молоком користь цього напою в рази збільшується?
Чай з молоком
1. Через молочні ферменти, які містяться в такому напої, чай стає дуже ефективним сечогінним, чудово очищує нирки і виводить зайвий обсяг рідини з організму. Поряд з цим, вживання зеленого чаю з додаванням молока прискорює метаболізм, виводить шлаки і жири.

2. При вживанні цього напою зміцнюється кісткова тканина, так як молоко – майже суцільний кальцій. Надзвичайна користь чаю з молоком полягає ще й у тому, що дубильні речовини, що містяться в чаї, позитивно впливають на стан кровоносних судин.

3. Чайні антиоксиданти, користь яких посилюється молоком, борються з виникненням злоякісних пухлин. До того ж, вживання чаю в поєднанні з молоком позбавляє відчуття втоми.

4. Дуже корисний чай з молоком для попередження виснаження нервової системи, хвороб нирок. При вживанні напою швидко знімаються симптоми отруєнь, ефективніше лікуються інфекції різного походження.

5. Крім усього іншого, чай з молоком вважається незамінним для годуючих матусь – він збільшує лактацію, особливо зелений.

Відправ другу:
Залишіть коментар