45 юнаків із Закарпаття стануть прикордонниками

З 1 жовтня 2021 року в Україні розпочалась осіння призовна кампанія, яка триватиме до 31 грудня. Тисячі юнаків з усіх куточків нашої країни поїдуть виконувати свій обов’язок до різних військових частин, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

На Закарпатті офіцери відділу комплектування Мукачівського прикордонного загону відібрали для подальшого проходження служби у лавах Держприкордонслужби 45 юнаків, які після спеціального курсу підготовки охоронятимуть кордони України.

Майбутні прикордонники-строковики пройшли ретельну перевірку: медобстеження, професійно-психологічне тестування, індивідуальну співбесіду тощо, адже для виконання завдань пов’язаних із забезпеченням недоторканості кордону, військовослужбовець повинен бути психологічно та фізично витривалим, кмітливим і мужнім.

Учора з Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України вибули перші 10 юнаків, які вже невдовзі стануть кінологами та продовжать проходження служби в одному з підрозділів охорони кордону.

Відправ другу:
Залишіть коментар