35 годин в черзі: На українсько-угорському кордоні сотні автобусів з бажаючими заїхати до України

На українсько-угорському кордоні на КПП «Тиса» загострилася ситуація – люди 35 годин не можуть потрапити на Україну, по той бік кордону вже черга з понад 300 мікроавтобусів, які продовжують прибувати – пише М-студіо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На КПП «Тиса» автомобіль прикордонників люди зіштовхнули в кювет (ВІДЕО)

Водіі обурені- не пропускають передачі, які раніше перевозили, а тут без попередження заборонили.

ЧИТАЙТЕ: Через посилки заробітчан на КПП “Тиса” заблоковано рух та стягнуто сотні прикордонників

В.о очільника Закарпатської митниці пояснив, ніяких змін у законодавстві не має, просто вирішили навести порядок, аби водії не спекулювали на перевезеннях передач і не порушували правила перетину кордону. А людей, чий вантаж, відповідає вимогам – пропускають без проблем!

Водіям же пропонують, повернутися в Угорщину або здати на склад передачі. Проте їх не влаштовує жоден варіант.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 60 коментарі (-ів)
 1. Просто В.о недополучив певної суми,тому і затримують водіїв.Людина передає до дому якісь податки,щоб підтримати сім’ю,але ці гниди і на цьому наживаються.

 2. Дебіли де Ваша совість!?? Наживаєтеся на водіях і ще Вам погано???! Вони не спекулюють нічим, а Ви совістю так…

 3. Терміново дзвоніть на гарячу лінію в офіс президента!Викликайте його на цю таможню!Треба покласти кінець цьому свавіллю!Досить наживатися на заробітчанах!

 4. Нехай займуться тими що вивозять ліс з Карпат беззаконно,а не нещасними заробітчанами які передають додому декілька коробок з продуктами! Ідіоти безсовісні!

 5. Який сором і не повага до громадян.По перше як це так не пропускають лиш Чернівецьких.Закарпатських кажуть і інших пропустили.Це як називаеться??? Тай ще хочуть щоб порядок був.То треба взяти і розтріляти їх всіх, та справа в тому що головног хто дав такий наказ не дістанеш.Сидить гнида десь в кабінеті і либу давить.Скоти і все.

 6. Який сором і не повага до громадян.По перше як це так не пропускають лиш Чернівецьких.Закарпатських кажуть і інших пропустили.Це як називаеться??? Тай ще хочуть щоб порядок був.То треба взяти і розтріляти їх всіх, та справа в тому що головног хто дав такий наказ не дістанеш.Сидить гнида десь в кабінеті і либу давить.Скоти і все.

 7. Який сором і не повага до громадян.По перше як це так не пропускають лиш Чернівецьких.Закарпатських кажуть і інших пропустили.Це як називаеться??? Тай ще хочуть щоб порядок був.То треба взяти і розтріляти їх всіх, та справа в тому що головног хто дав такий наказ не дістанеш.Сидить гнида десь в кабінеті і либу давить.Скоти і все.

 8. Угорщина пропустила,а наші шакали УЖЕ зазіхають на передачі людські..та що ви собі думаєте з народу дерти послідню надію на вижиття…чому не забираєте від блогерів а від народу.таж увірветься терпець народний..і народ повстане… схаменіться дайте хоть трошки пожити ,дихнути,бо ми УЖЕ задихаємось…хлопці везуть посилки зароблені людською працею і дай їм боже здоров’я за їхній труд …геть руки від народного добра заробленого кровавими сльозами….

 9. Навести порядок??? А гроші з кожного буса до 300 євро брати за ті самі передачі, він не хоче серед своїх працівників навести порядок???

 10. Яка спекуляція ,не пишіть дурниць ,пропускайте людей додому ,де дивиться пан Зеленський ,змилуйся над народом українським !!!

 11. Об этом безпределии должен знать президент и ответить на некоторые вопросы . 1 -когда сами украинцы смогут работать дома чтоб одни не сидели по заголовкам годами ,зарплата соответствующая жизни , 2 что не будут также ездить водители на такое далекое расстояние за передачами и зарабатывать копейки на свою семью . КОГДА закончится алчность тех людей которые спят в своей кроватке ,получают зарплату и умудряются еще и напиться на других ????????? Неужели Бог не видел дела человека ???????ошибаетесь каждый ответит за свои дела Перед Богом нет ничего скрытого

 12. Пане президенте,ми обирали Вас, щоб хоть якимось чином життя покращити,а виходить що простому народу не дають виживати!!!! Або Ви свої уповноваження направляєте у правильне русло,або не закінчиться все добром!!!!! Урветься терпець і в заробітчан!!!!!! Наведіть порядок на кордонах,тому,що не заїдете далеко на людських сльозах!!!!! За які передачі ви беретесь,які люди заробляють своїм потом?????? Кожний шофер ,який заробляє на прожиття ризикуючи ,ще несе відповідальність перед тим,що везе!!!!!!!!!Про які склади ви ведете мову???????Ви дякуйте Богу,за те,що прості заробітчани самі утримують свої сім’ї,не надіються на поміч влади!!!!!!!! Наводьте порядок!!!!!!!!!

 13. Кілко вже мож іздіватиси над людьми людей за бидло держите а самі так набралистеси вже шо очима лізе одним словом СКОТЕНЯКИ КОНЧЕНІ

 14. Так ні хто не думав що проїхати всю дорогу і на рідній землі вас так кинуть . Люди виснаженні . Так не можна. Там подарунки які ми тримали для своїх дітей та онуків . Мої оуки чекали нутелу . Хоча хтось можє сміятися але це кожна мама чи бабуся зраділи що можуть чимось порадувати своїх рідних . Змилуйтися . Так не можливо . Я ще таке не чула ні в які країні такого безрорядку .

 15. У вас совість є, напевно що немає ви дайте людям роботу кожен хоче спати в свої хаті на свому ліжку, ви скоти бог високо і видить далеко пропускайте людей і передачі це шо за президента ми вибрали доки ви нас вже будети мучили

 16. По перше – не на Украiну,а в Ураiну! По друге – БОТЯРИ паскуднi позакривали своi ротяки ,а ще писки своi повиставляйте . По трете – не слухайте люди оцих паскуд якi за такi коментарi чималi грошi отримують.
  Якщо посилки нашим рiдним не мiстять нiчого протизаконного то iх доcтавлять без проблем. Але ж ми знаемо ,що нашi аутисти не такi вже й кришталевi ,що не бачили ,що везуть ? А таки щось везуть бо аж б’ються за перевезення. Жаль, звичайно,що змученi люди чекали, але все наладиться . Потепiть трохи !

 17. Що скажеш…
  Коли став президентом Порох,то досить довгий час мзду митниця не брала взагалі. Порох РОЗУМІВ,що людям треба дати жити,бо він мав відродити армію,і воювати на Сході і на це він мав спрямувати всі сили.На все його не вистачало.
  Але бидло почало рахувати Пороха гроші з Беніною і Путінською допомогою,бо обидвом Порох стояв поперек горла.
  Бидло вибрало собі президента по своєму ОБРАЗУ І ПОДОБІЮ…
  Питання: НА ЩО ТЕПЕР ЖАЛІЄТЕСЯ???!!!…
  ТЕПЕР КОЖЕН З ВАС ПРЕЗИДЕНТ!,- ТАК ВАШ БУБОЧКА ВАМ КАЗАВ,-ПАМ’ЯТАЄТЕ???!
  Чи для того,щоб навчитися поважати здобутки Пороха, треба нажертися ЗЕленого лайна???!-питання риторичне…

 18. Українці непередавай всьой хлам з італії і не гогодуйте таможніків – на італію і в іспанію їздить більше 1500 бусів і кожний бус платить на кордоні українськім таможнікам 400 євро – порахуйте скільки євро ви даєте таможнікам в кишеню 400 х 1500 = 600 000 євро в тиждень помножити на 4 тижні дорівнює – 2 400 000 євро

 19. Українці не передавайте всьой хлам з Італії – ви годуєте всіх таможніків своїми єврами – ви годуєте власників бусів – на італію їздить більше 15000 бусів і кожний бус платить таможнікам 400 євро – 1500 бусів помножити на 400 євро дорівнює 600 000 євро помножити на 4 тижні дорівнює 2 400 000 євро

 20. Добре, що протирають руки можновладці, коли заробітчани передають по п’ятнадцять міліардів євро на рік, гівнюки. І не ходять під Офіс Президента і не кричать” банду геть”.
  Треба їм про це нагадати.

 21. Передачами можна почати займатись піся розмитненея всіх вантажів гереги, ахметова і тому подібних контрабандистів. Всяке падло через фонди проводить мільярди під виглядом гумунітарки, а миьниця копійчані передачі шмонає.

 22. Мені здається, що таможиннакам замало дають бусники? Рекет на границі. Командують митники і погранці. Їх за сраку треба брати гандонів

 23. Люди не лукавте!Шофера везуть не лише ваші посилки..там товару нового багато тому і шофера бикують.тай можна оиге 50 кн на особу чи ви того не знали?В межах норми везіть .ніхто ж не проти..та законодавство не для вас…

 24. Що скажеш,пане ЗЕ ??? …
  Який відосик ще покажеш твоєму лоХторату??..
  Чи може знов рука Пороха???…
  Всьо папєрєднікі кляті.????…
  Це тобі не на роялі пісьою клацати,тут вже не до сміху…
  Це,синку,Україна,тут нарід довго себе гвалтувати не дасть,це тобі не кацапстан,де нарід схожий на стадо.
  Чи ти будь-яким чином дестабілізуєш ситуацію в країні, щоб догодити твоєму хазяїну з Московії ???..
  Якщо маєш ще хоч 2 грами клепки,то пакуй пожитки і йди з посади,бо далі загрузнеш так,що не встигнеш драла дати. Вміти гарно піти-це краще,ніж йти гнаним драним віником.
  Да, і Саакашвілі прихопи, він тобі в кварталі знадобиться…

 25. Раньше платили за посылки 1 евро с кг сейчас бусники берут с нас по 2 евро с кг ,какие проблемы… пусть заплатят 1 евро с кг на таможне и едут дальше. Заробитчане уже оплатили растаможку.Просто бусники хотят нажраться больше…

 26. Там стоїть.одна.наволочь.Бо по.закону і статті 33 Люди.мають.право на.перетин.кордону..ХЛОПЦІ.—ШОФЕРИ ВАС пропустили венгри.от і.хдьте.прлїзжайте.наш.кордон Всі.втїзжайте а та.наволочь.нп.має.права.впм.заьримувати ЗВОНІТЬ.до.тих.ідіотів при.владіХТО дав.таке.рлзплрчдження.ВЕСЬ.СВІТ.їздить.без.проблем

 27. Таке враження що заробітчани їм поперек горла стали і стоять заробітчанські гроші і передачі спати спокійно не дають.

 28. Звикли до безпорядків, але колись має наступити порядок, тому перестаньте огризатися, просто виконуйте припис закону, водії нормально отримують за перевезення, тому мають знати про порядок під час перетину кордону, хто знає, що там перевозиться.