30-річна ужгородка запевняє, що досі не мала сексу

Про це Ліка Роман, “Міс Україна-2007″, зізналася в інтерв’ю Каті Осадчій. В попередніх інтерв’ю Ліка вже казала про свою життєву позицію, яка полягає в збереженні своєї цноти до заміжжя.
Ліка роман
Днями дівчині виповнилося 30 років, і вона так само залишається вірною своїм принципам “Я продовжую жити тими цінностями, якими жила, не можу зрадити собі. Звісно, ​​я й далі бережу цноту для майбутнього чоловіка.

Але в першу черга, для самої себе. Я знаю, що Бог дав нам щось особливе. Цнота – це не просто якісь фізичні прояви, це також можливість тримати в чистоті своє серце. Навіть у Біблії написано: “Більш за все бережи серце своє”, – каже Роман. “Я стикалася з людьми, які є повною протилежністю мене за способом життя, але вони також поважають мою позицію”, – розповіла “Міс Україна-2007″. На запитання про те як реагують на таку життєву позицію її прихильники, красуня відповіла, що чоловіки поважають її вибір.

 

«Це збочення, коли вважають, що дівчина повинна бути досвідченою, або чоловік. Це нісенітниці. Кожна людина цінує чистоту. Чистий одяг краще, чисте ставлення, чисте серце справжній чоловік оцінить» – додає Ліка. Що ж, у кожного свій вибір та свої погляди на інтимне життя. Побажаємо Ліці створити щасливу сім’ю з достойним чоловіком.

 

Підготувала Анна Пащук.

Відправ другу:
Залишіть коментар