3 найлегших дієти для підготовки до літнього сезону

Думаєте, дієта — це тільки жорсткі обмеження і моральні страждання? Необов’язково: деякі плани харчування дозволяють знижувати вагу швидко і цілком комфортно, не змушуючи нас голодувати і відмовлятися від улюблених ласощів.
Дієти
1. Низькокалорійна дієта
Зниження калорійності в рамках цієї легкої дієти відбувається за рахунок зменшення звичайних порцій приблизно на третину. Інші правила — приготування страв на пару, грилі або в духовці, дробове харчування і ретельне пережовування. Довго себе обмежувати не доведеться: план живлення розрахований на 1-2 тижні, протягом яких організм встигає звикнути до невеликих порцій і розумного споживання їжі. Схуднути в результаті такої дієти можна приблизно на 3-6 кілограмів.

2. Дієта без солі
Легкою цю дієту називають тому, що істотних змін раціону вона не передбачає: доведеться лише трохи зменшити кількість солі. Заправляти нею страви слід потроху і не в процесі готування, а після нього. Замінити сіль в їжі експерти пропонують часником, прянощами або лимонним соком. Правда, щоб прискорити процес схуднення, цю легку дієту необхідно буде трохи ускладнити: бажано відмовитися від продуктів, вміст солі в якій неможливо контролювати — ковбаси, копчені вироби, сосиски, чіпси і пр. При правильному підході, втрата ваги з цим планом харчування протягом декількох тижнів може скласти близько 3-4 кг.

3. Білкова дієта
Зниження ваги з цією системою живлення відбувається за рахунок зменшення в меню вуглеводних продуктів, що стимулює організм активніше позбавлятися від жирового прошарку. Комфортною цю дієту можна назвати тому, що з нею ви абсолютно точно не будете голодувати: м’ясо, рибу, яйця і молочні продукти можна їсти в будь-яких кількостях. Непросто доведеться, мабуть, тільки ласунам — улюблених ласощів в меню не буде зовсім. Але результат того вартий: за 5-7 днів білкової дієти можна позбутися від 4 до 8 кг.

Відправ другу:
Залишіть коментар