28 травня депутати будуть вирішувати, які райони Закарпаття об'єднати

Сьогодні в облраді повідомили про активну роботу над переформатуванням адміністративної карти Закарпаття. Натомість в депутатському корпусі зауважують, що мало про це інформовані.
Закарпаття
Сьогодні на офіційному сайті Закарпатської облради анонсували скликання чергової сесії. Вона має відбутися 28 травня. Одне з основних питань, залишене у порядку денному наостанок – Про проект перспективного плану формування територій громад Закарпатської області.

Інформацію про активну роботу над тим, як зменшити кількість районів на Закарпатті, прес-служба ради опублікувала напередодні.

– Робоча група з підготовки перспективного плану збирається щодня… Основною базою, звичайно, є саме визначення потенційних центрів майбутніх спроможних громад і тих територій, що будуть їм належати… – повідомили в Закарпатській облраді.

Два тижні тому було рекомендовано створити аналогічні експертні команди у районах для роботи над пропозиціями своїх громад. І вони вже діють, – запевнили в облраді.

Натомість у депутатському корпусі про таке малоінформовані. Зокрема, обласний депутат з Виноградова Артур Івашко зауважив:

– Цікаво, мені, як депутату обласної ради, про це нічого невідомо. Що то за перспективний план об’єднання територій? Кого з ким хочуть об’єднувати? Які переваги або недоліки для пересічних жителів? І як я маю голосувати за такі проекти, адже як представник виборців свого округу зобов’язаний виражати інтереси громади ?..

На офіційних веб-ресурсах місцевих рад і адміністрацій можна знайти інформацію тільки про провдення зустрічей, обговорення проектів, але не про суть самих територіальних змін.

Відправ другу:
Залишіть коментар