28 мільйонів гривень на ремонт компресорної станції "Ужгород"

Філія «УМГ «Прикарпаттрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» 18 березня за результатами тендеру замовила ТОВ «Укргазтехкомплекс» реконструкцію газоперекачувального агрегату на компресорній станції «Ужгород» за 28,48 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Тендер
До кінця року переоснастять системи автоматичного керування та паливного регулювання газоперекачувального агрегату №6 цеху №2.

У листопаді 2015 року аналогічний ремонт ГПА №5 замовили цій же фірмі за 24,80 млн грн., тобто на 13% дешевше.
Як і тоді, цього разу єдиним конкурентом було ТОВ «Газтехком» із різницею в ціні 0,2%.

Київський «Укргазтехкомплекс» належить Сергію Гіренку, Сергію Дєдкову, Дмитру Соловйову та Вячеславу Попову. Гіренко також був серед засновників ТОВ «АСТ-Технології» та ТОВ «Укргазтех».

До вищезгаданих торгів фірма-переможець у 2011 році виграла єдиний тендер «Львівтрансгазу» на ремонт системи АСКОЕ за 298 тис грн.

Івано-Франківською фірмою «Газтехком» зі статутним капіталом 1 тис грн. володіють Віктор Гавришенко та Петро Римарук. Директором є Олександр Логвин.

Римарук і Гавришенко є співвласниками ТОВ «Газбудавтоматика», а також володіли нині ліквідованим повним господарським товариством «Науково-виробниче підприємство «Газавтоматика».

Із 2008 році «Газтехком» виграв тендерів на 197,42 млн грн. – усі в системі «Укртрансгазу».

НГ

Відправ другу:
Залишіть коментар