Ужгород: В “рейдерській справі” магазину Корзо суддям заявлено черговий відвід

Відвід усій колегії апеляційного суду заявив представник відповідача, який разом з іншими особами в рейдерський спосіб в 2013 році заволоділи магазином “Корзо” в обласному центрі Закарпаття, повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.
 
25 червня Закарпатський апеляційний суд у складі колегії суддів О. Кожух, Б. Куштан, С. Джуга мав прийняти остаточне рішення в резонансній справі №308/12227/13 щодо права власності на скандальний магазин “Корзо” в центрі Ужгорода, який був “віджатий” в законних власниць рейдерським шляхом за участі екс-депутата Ужгородської міськради Павла Маєрчика.

Однак адвокат юридичної компанії “Греца і Партнери” Ярослав Митровка, який представляє відповідача, заявив всій суддівській колегії відвід, мотивуючи тим, що дана колегія була сформована в “неконкуретний” спосіб.

В задоволенні даного відводу, абсурдного по своїй суті, колегією було відмовлено, а в подальшому, 1 липня, суддя Тетяна Готра, переглядаючи дане рішення, також відхилила даний відвід як необгрунтований.

Ймовірніше за все реальними мотивами даного відводу були спроби представників “рейдерів” вчергове затягнути розгляд справи. Однак суд цього разу слідував чітко букві закону, що дає надію на справедливе рішення і по суті справи.

Наступне засідання в даній справі для розгляду по суті призначено на 24 вересня о 14:00.

Нагадуємо громадськості, що автором даної рейдерської атаки є сумновідомий екс-депутат Ужгородської міської ради, підприємець Павло Маєрчик, котрий, діючи через підставних осіб, здійснив рейдерське захоплення магазину на вулиці Корзо в Ужгороді шляхом фальсифікації документів (підписи були надруковані на звичайному струйному принтері).