Партія ЄЦ Віктора Балоги зареєструвала кандидатів на 5-ти мажоритарних округах Закарпаття

Центральна виборча комісія зареєструвала 5 кандидатів від політичної партії “Єдиний центр”, які балотуватимуться до Верховної ради по мажоритарці. 

З’їзд партії, на якому приймалося рішення, відбувся 30 травня.

Так, очільник Ужгородської районної організації партії ЄЦ Фединець Михайло йде по виборчому округу №68 з центром в Ужгороді (чинний обраний нардеп Роберт Горват), Віктор Балога – по виборчому округу №69 з центром у Мукачеві, Балога Іван – №70 з центром у Сваляві (обраний нардеп – Михайло Ланьо), Йовдій Василь – з центром у Тячеві №72 (в 2014 році на окрузі було обрано Василя Петьовку), а Балога Павло – по виборчому округу №73 з центром у Виноградів (раніше тут обирався Іван Балога).

В 2012-му та 2014-му році Павло Балога балотувався по 71-му одномандатному округу з центром в м. Хуст. До округу також входять весь Хустський район, частина Іршавського району та м. Іршава, та частина Тячівського району, в тому числі смт. Буштино.

Загалом на Закарпатті є шість одномандатних округів.

Позачергові вибори у ВРУ відбудуться 21 липня 2019 року по змішаний виборчій системі. Відповідний указ 21 травня 2019 року підписав Президент України Володимир Зеленський.