У школі Кошелева на Хустщині лише за рік здійснили низку покращень (ВІДЕО)

Заміна вікон, ремонт спортзалу, облаштування подвір’я – шкільні покращення, які вдалося здійснити буквально за один навчальний рік.
 
Досі ж не вдавалося десятиліттями. А все завдяки спільним зусиллям влади різних рівнів. Мова про Кошелівську ЗОШ І – ІІІ ступенів, яка почала перетворюватися на очах.

Сільська школа давно потребувала уваги і не лише кожна закарпатська, а й по всій Україні аналогічна ситуація. Що останнім часом зміни на краще почали спостерігатися. Так, на Хустщині й Кошелівська ЗОШ вже розпочала свій шлях до оновлення. Відтак замінили вікна на верхньому поверсі основного навчального корпусу, де найбільше у класних приміщеннях втрачалося тепло.

Загалом тут є 86 вікна, а замінено з них майже 30. На черзі решта вікон на нижніх двох поверхах. Крім того, тут нещодавно облаштували й шкільне подвір’я, яке досі було повністю вкрите ямами, та капітально відремонтували спортзал, що вкрай цього потребував.

Ремонт зали включав у себе абсолютно все: від оновлення стелі, стін та панелей до повної заміни підлоги на нову сучасну. Відтепер уроки фізкультури для майже 4-х з половиною сотень школярів будуть проходити у комфортних умовах, як тому слід. Знімальна група «М-Студіо» навідалася й до класів, де замінені вікна і, дійсно, вони стали більш теплішими, світлішими і просторішими, як стверджували вчителі.

Місцеві задоволені таким розвитком подій і переконані, що це тільки початок.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)