Ямковий ремонт в Ужгороді – саботаж міськради з метою наживи? (ФОТО)

Уявіть, що сучасний письменик вирішив написати збірку оповідей про речі, які дратують жителей маленького містечка. Впевнені, Департамент міського господарства та мер Ужгорода впевнено могли б стати співавторами такої збірки.

 

Одна з таких історій твориться й нині на очах ужгородців.

Одразу після завершення зимового періоду, Ужгородська міська рада заявила про намір здійснення ямкового ремонту на дорожніх артеріях міста.

Зважаючи на якість робіт, процес, який відбувається останні 2 місяці, можна впевнено назвати саботажем з метою власної наживи.

Справа в тому, що як тільки почалися дощі, міська рада наказала комунальникам зрізати клаптики асфальту на вулицях Анкудінова, 8-го березня, Другетів, Будителей (Радванка), Шумній та Кошицькій, після чого вичекати декілька тижнів, і в ті самі опади залатати вирізані раніше вибоїни.

До прикладу, аварійно-небезпечні ділянки по вул. Кошицькій (Фото від 21 травня 2019 р.):


 

 

 
Таким чином Департамент міського господарства та комунальні підприємства Ужгородської міської ради мають нагоду вказати у актах виконаних робіт надзвичайно довгий період здійснення робіт та оплати праці кожного з ремонтників й виділити з бюджету міста колосальні кошти на роботи, які можна було виконати за півдня. 

 
Тож до оповідей про застій води на пл. Петефі, халантні капремонти “КБК”, підвищення тарифів на воду та проїзд у громадському транспорті, впевнено можна додати і дороговартісний ямковий ремонт з яким міг би справитися будь-який випусник технічного навчального закладу, але не команда міського голови, яка поставила собі амбіційні цілі – заміна іномарок у власних автопарках щонайменш, як двічі на рік! 

(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)