В Хусті для людей з інвалідністю провели фестиваль «Долина нарцисів»

Урочиста хода міськими вулицями Хуста за участю понад сотні сильних духом людей закликала хустян долучатися до 11-го міжнародного відкритого фестивалю «Долина нарцисів», який щороку об’єднує тих, чиї можливості обмежені.

 

І не лише зі всієї України, а й з-за кордону: Грузії, Латвії і Польщі. Серед учасників як діти, так і дорослі, загалом 102 людини. Захід покликаний інтегрувати людей з інвалідністю в суспільство через розвиток їхніх умінь та здібностей, а це відрадно і вкрай необхідно, переконані організатори.

Фестиваль тривав кілька днів, його програма була доволі насиченою. Стартувала вона традиційно зі спартакіади, а завершилася гала-концертом за участі обдарованих та особливих.

Подарунком стала розважальна та концертна програма у середмісті, яка й відкрила черговий фест. Особливі діти теж вразили своїми виступами. Дарували глядачу позитивні емоції і через свої голоси, і через рухи.

Без нагород та подарунків на фесті також не обійшлося. Особливе свято вкотре подарувало безліч позитивних емоцій та наголосило на необхідності його проведення.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)