Мер Ужгорода заявив про вступ до партії Кернеса та Труханова

Про це міський голова Ужгорода написав на власній сторінці в соцмережі FB.

Вчора ЗМІ повідомляли, що на базі політичної партії “Відродження” мер Харкова Геннадій Кернес і голова Одеси Геннадій Труханов створюють спільну партію для участі в парламентських виборах.

«Гасло нової партії — «Довіряй справам!».

Нагадаємо, що мер Ужгорода Богдан Андріїв, як і його брат Андрій Андріїв, являється саме членом партії “Відродження”. До цього об’єднання входить і народний депутат із Закарпаття Михайло Ланьо.

Остання соціологія показує, що рейтинг мера Ужгорода знаходиться на рівні 14%.

Друзі, я вирішив долучитися до команди політичної сили, яку найближчим часом спільно з мером Одеси буде розбудовувати міський голова Харкова Геннадій Кернес.

Я, як і мер Харкова, вважаю, що в парламенті мусить бути сильне представництво місцевого самоврядування. А народними депутатами мають обиратися фахівці, які знають проблеми на місцях та вміють їх вирішувати.

Саме такі люди, спираючись на свій досвід та професіоналізм, зможуть напрацювати план дій і для подолання проблем у масштабах всієї держави.

У команді Партії «Відродження» багато досвідчених людей. Від самого початку політична сила створювала свою структуру «знизу догори», враховуючи потреби місцевого самоврядування, організовуючи партійні осередки в регіонах.

Вважаю, що саме на таких засадах може базуватися сильна парламентська партія, яка буде залежати не від прізвища одного лідера, а від якості роботи її представників. І це стане найкращим стимулом для того, щоб працювати на результат.

Гадаю, більшість громадян підтримають такий підхід. Обирати потрібно справи, а не слова! – йдеться у дописі Богдана Андріїва в соцмережі FB.

Також варто зауважити, що цього четверга ВРУ розглядатиме можливі зміни у виборчий кодекс. Таким чином, прохідний бар’єр для входження партії до складу ВРУ може скласти 3% за умови відміни мажоритарної системи.

Наразі відомо, що ведуться перемовини про висування мера Ужгорода, або його брата – депутата облради, в якості кандидатів на виборах до ВРУ за тією чи іншою виборчою системою.