У Мукачеві відзначили столітній ювілей служби карного розшуку України (ВІДЕО)

Своє професійне свято відзначають люди, які надають відсіч злочинцям, їхня головна зброя – це розум, а ризик є частиною життя. Урочистості з нагоди свята відбулись в Мукачівському відділку поліції. Як ветеранів, так і нинішніх працівників нагородили відзнаками та грамотами.

В карному розшуку голова ветеранської організації Мукачівського відділку поліції Іван Русин відпрацював понад чверть століття. За своє життя розкрив не один десяток злочинів. Добре пам’ятає, як затримував злочинця уперше в житті, коли лише прийшов на службу.

Сьогодні карному розшуку – 100 років. Нині цю службу називають кримінальною поліцією, та функції її працівників не змінились. Вони займаються затриманням та розшуком злочинців, пошуком зниклих безвісти громадян. У цих людей ненормований графік роботи, а кожен день на службі пов’язаний з ризиком для життя. З нагоди ювілею в Мукачівському відділку поліції привітали як ветеранів, так і нинішніх працівників.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих працівників, хто загинув на сході, захищаючи свою державу. Як колишніх працівників карного розшуку, так і нинішніх нагородили відзнаками та грамотами. Правоохоронці ж у свою чергу пообіцяли завжди залишатись відданими присязі та своєму народу.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)