Валерій Пересоляк: «Минай» і в Європі довів, що може гідно боротися

Про ФК «Минай» відтепер знають не тільки в Україні, а й у сусідніх країнах Європи.
 
У це міжсезоння закарпатський клуб провів три гри за кордоном – в Словаччині та Угорщині. І у цих матчах здобув історичну перемогу та нічию.

Президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк вважає, що цими подіями клуб відкрив нову сторінку у своїй історії.

«Наші хлопці під час підготовки до сезону дуже гідно представили клуб за кордоном, – розповів він клубній прес-службі. – Це є ще одним етапом нашого розвитку. Звісно, у це міжсезоння наші хлопці тільки набирали форму та відповідні кондиції, але навіть у такому вигляді вони гідно боролися з клубами угорської та словацької ліги.

І дуже радує, що вони не тільки грали, а й здобули в Угорщину історичну перемогу – над «Спарткусом» із Ньїредьхази. Це визначна сторінка в нашій історії, яку, сподіваюся, будемо тільки примножувати».

Також, за словами В. Пересоляка, «Минай» у Європі представляє не тільки основна команда, а й юні вихованці ДЮСШ. «Наші 14-річні хлопці теж гідно тримають марку клубу за кордоном, – розповів він. – Це довели нещодавні товариські матчі U-14 в Словаччині та Польщі. Дуже добре, що хлопці набралися досвіду та знань, які стануть в нагоді у майбутньому. Також в ДЮСШ працює куратором тренер-методист з ЄС, який має досвід роботи в Іспанії та Хорватії. Отже, вже змалку нашим хлопцям прививаємо сучасний європейський підхід до тренувань».

За словами президента «Минаю», європейський вектор розвитку дуже важливий для клубу і є сподівання, що це далеко не останні візити нашої команди за кордоном. Адже для повноцінного та успішного розвитку «Минаю» слід переймати кращий досвід як українського так і європейського футболу. І завжди прагнути до хорошого результату.

Інформаційний департамент ФК «Минай»