Ужгородський аеропорт прийняв перший регулярний рейс з 2016 року (ВІДЕО)

Сьогодні, 15 березня, аеропорт Ужгород прийняв перший в 2019 році рейс авіакомпанії “Мотор Січ”.

Таким чином, аеропорт відновив обслуговування регулярних рейсів, які не виконувались з літа 2016 року.

“Виконали перший рейс за дорученням президента Петра Порошенка. Вітаємо Ужгород!”, – прокоментував чиновник. Як пише ЦТС, перший рейс в аеропорту зустрічав міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Рейси будуть виконуватися по маршруту Київ-Львів-Ужгород. Виліт з Києва буде здійснюватися о 10:00, зупинка у Львові становитиме 1 годину 15 хвилин, переліт в Ужгород буде здійснюватися з 12:30 до 13:00. Загальний час шляху з Києва в Ужгород складе 3 години. На зворотньому шляху передбачена більш тривала зупинка у Львові, через що дорога з Ужгорода до Києва займе 4 години 40 хвилин.

Нагадаємо, що “Мотор Січ” розпочала виконання регулярних рейсів Київ-Ужгород в 2013 році. У 2016 році компанія переривала польоти на два місяці, потім їх відновила, але у підсумку в тому ж році аеропорт Ужгород припинив приймати регулярні рейси. Причиною стало те, що 16 червня 2016 року минув термін дії міжурядової угоди між Україною і Словаччиною про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху та експлуатацію аеропорту Ужгород

В середині грудня 2018 року державне підприємство обслуговування повітряного руху України “Украерорух” отримало сертифікат відповідності нормам Європейського Союзу. Сертифікат EASA засвідчує відповідність “Украероруху” нормам ЄС і є підставою для отримання прав зі словацького боку для надання послуг з обслуговування повітряного руху в частині повітряного простору Словаччини.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)