При Зеленському закарпатські вчителі отримуватимуть 4000$ в місяць? Спойлер – ні

Експерти з освіти команди кандидата у президенти Володимира Зеленського розповіли, що українським вчителям можна підняти зарплату до 4 тисяч доларів і на це потрібно “лише 200 мільйонів доларів на рік”.

Про це пише у Facebook радник міністра освіти і науки Іванна Коберник.

При цьому вона підрахувала, що команда Зеленського помилилася на мільярди доларів.

“Беремо калькулятор і перевіряємо: 500 тис. вчителів (округлено) множимо на 4 тис. доларів і отримуємо 2 мільярди доларів на місяць … “, – написала Коберник.

Також Коберник опублікувала скріншот з коментарем команди Зе!Президент, в якому вони визнають, що експерти помилилися в розрахунках.

Однією з пропозицій реформування Зе!освіти було підвищення зарплати вчителів до $ 4000 в місяць, на що на думку “експертів” потрібно всього 200 млн доларів на рік і 10 млд на 10 років.

“Експерти” Зеленського рахували, мабуть, в стовпчик або на монгольському калькуляторі, так як елементарних знань математики досить, щоб порахувати нулики правильно”, – йдеться у повідомленні ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ:
Зеленський “заблукав” у податках та перевершив Кличка: “У людей вже немає практично податків. А що таке ФОП тоді?”

Зазначається, що середня кількість вчителів в Україні 500 тис. (на 2017 рік 440 тис.) помножити на 4000 тисячі доларів, вийде 2 мільярди доларів в місяць, відповідно 24 мільярди на рік і 240 мільярдів за 10 років.

Крім усього іншого, “експерти” запропонували банально відняти ці гроші у “папередніков”.

“Важко уявити ЗЕ “експертів” з питань зовнішньої політики і армії які входять в команду цього кандидата”, – резюмують у повідомленні.