Правоохоронці Закарпаття викрили злочинну схему заволодіння бюджетними коштами посадовцями облавтодору

Як зазначає Управління захисту економіки в Закарпатській області, оперативники зібрали докази причетності посадових осіб ДП «Закарпатський облавтодор» до організації протиправної діяльності.

 

Так, досудовим розслідуванням було встановлено, що директор державного підприємства та посадові особи комерційної структури розробили схему по заволодінню коштами, призначені на будівництво та ремонт доріг.

Для проведення ремонтно-будівельних робіт облавтодор купував у комерційної структури бітум. Тільки вартість продукції була значно вища від ринкової. Крім того, дана комерційна структура має ознаки фіктивності – повідомляє Мукачево.Нет.

Наразі встановлено, що директор ДП «Закарпатський облавтодор» та посадові особи товариства заволоділи бюджетними коштами у сумі майже 1,9 мільйонів гривень.

Правоохоронці відкрили провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Сьогодні, 14 березня, за погодження Генеральної прокуратури України директору облавтодору було повідомлено про підозру. Проводяться подальші процесуальні заходи щодо притягнення до відповідальності причетних до злочину осіб.