Нічні провокації: на пункті пропуску “Тиса” чотири години блокували рух (ВІДЕО)

Нічні сутички на КПП «Тиса». Подія сталася ввечері 12 березня. Обидві смуги на в’їзді в Україну на «зеленому»коридорі митного посту «Тиса» заблокували пасажири мікроавтобусів.
 
Митники називають конфлікт провокацією.

Більш ніж чотири години рух на митному посту «Тиса» був заблокований. Така ситуація сталася через те, що громадяни, які поверталися з Угорщини, відмовлялися показати речі і перешкоджали здійсненню митних формальностей.

Пропускна спроможність на пункті митногоконтролю в ніч з 12 на 13 березня знизилася утричі, через що утворилися великі черги – повідомив начальник митного поста «Тиса» Іван Борсак. Такий стан викликав нарікання з боку пересічних громадян, які їздили до сусідньої держави у своїх приватних справах. Але через декілька годин, приблизно 1:30 ночі, пост вдалося розблокувати та здійснити перевірку.

Для того, щоб виконати митні формальності, інспектор повинен побачити і оцінити кількісні і вартісні показники речей і прийняти ряд рішень. Вже наступного дня черги були відсутні. Інспектори працювали у штатному режимі.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)