Засідання Ради регіонального розвитку відбулось у сесійній залі Хустської районної ради

12 березня 2019 року у сесійній залі Хустської районної ради відбулося засідання Ради регіонального розвитку Хустського району.
 
Захід відбувся в форматі панельної дискусії за участі голови Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаля, голови районної державної адміністрації Назарія Павлія, першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, заступника Михайла Поповича, голови районної ради Юрія Іванчо, заступника голови районної ради Михайла Калинича, депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, селищного та сільських голів.

На порядок денний було винесене одне комплексне питання – Про підсумки економічного і соціального розвитку 2018 року та стратегічні завдання щодо забезпечення сталого розвитку району у 2019-2021 роки, основним доповідачем якого був голова районної державної адміністрації – Назарій Павлій.

Розпочавши свою доповідь, в першу чергу зазначив: «Результати роботи району досить вагомі і це завдяки тому, що вдалося створити професійну й надійну команду. Співпраця між Хустською райдержадміністрацією, Хустською районною радою, депутатами всіх рівнів, селищним та сільськими головами дала змогу розвивати кожну галузь: освіта, медицина, культура, фізична культура і спорт, житлово-комунальне господарство та інші. Дякую всім без винятку, хто вболіває за Хустщину та працює на її розвиток».

Також, під час своєї доповіді Назарій Павлій детально розповів про всі проекти, які були реалізовані у 2018 році та ознайомив присутніх із планом проектів на 2019 рік.

По завершенню доповіді слово було надано голові Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадію Москалю. Учасники засідання регіональної ради мали змогу поставити проблемні питання та висловлювати свої думки. Так, до діалогу долучилася громадськість Хустщини.

Підводячи підсумки, голова Хустської районної державної адміністрації запевнив, що маючи здобутки за останній рік, можемо впевнено рухатися до поставлених цілей, адже плани на розвиток Хустського району досить амбітні, досвід та гарна команда є, тож, найголовніше – це рухатися далі.