Журналісти місцевого телеканалу здійснили ревізію футбольною Ужгородщиною (ВІДЕО)

Щороку Федерація футболу України визначає кращий районний підрозділ у кожному з регіонів за підсумками минулого сезону. За результатами сезону 2018-ть Ужгородська районна федерація футболу фінішувала в якості лідера.

Здобутки футбольної Ужгородщини прокоментував і голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак, який зазначив журналістам телеканалу Sirius, що основною ідеєю розвитку цього виду спорту стало створення рівних умов для команд району, позаяк, за відсутності меценатів, далеко не кожна з команд  може собі дозволити якісний спортивний інвентар та форму.

Голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак

Щорічно рішенням районної ради на розвиток гри мільйонів виділяються значні фінансові ресурси. Така допомога з боку влади дозволяє осучаснити матеріально-технічну базу місцевих команд.

Значні кошти виділяються і на будівництво стадіонів та футбольних полей в загальноосвітніх школах Ужгородського району.  Такою підтримкою з боку влади наразі не може похизуватися жоден з районів Закарпаття!

Зокрема, в телепрограмі “Про футбол” з Віталієм Біровчаком, журналісти телеканалу Sirius розповіли про поєдинок ФК “Ужгород” проти дублюючого складу “Варди”.

Серед іншого – на фінішну пряму виходить груповий етап Зимової першості Закарпаття: практично відомі чвертьфіналісти.

В обласному центрі запрацювало регіональне відділення Національної школи молодого арбітра.

Відеосюжет ревізії футбольною Ужгородщиною додаємо:


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)