На розвиток Хустщини уряд вчергове виділив багатомільйонну субвенцію

Розпорядженням Кабінету Міністрів України прийнято рішення відносно розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Так, згідно з оприлюдненим на сайті КМУ розпорядженням, на розвиток Хустщини виділили додаткові 10 млн 274 тисячі гривень.

Варто відзначити, що завдяки роботі команди народного депутата України Валерія Лунченка та обласного обранця Мирослава Білецького, Хустський район отримав найбільшу субвенцію серед всіх районів та міст Закарпаття.

Виділені кошти спрямують на реалізацію ряду соціально-економічних проектів. Найбільшу увагу зосереджено на ремонтах садочків та шкіл у населених пунктах Хустщини.

“Понад 10 млн.грн.- чергова порція коштів, яку виділено на розвиток нашої рідної Хустщини. У грудні минулого року разом з Мирославом Білецьким відвідали більшість сіл Хустського району та провели зустрічі з їх мешканцями, ознайомились з нагальними проблемами.

Звичайно, їх безліч і так всі одразу і не вирішиш. Але системна робота, співпраця з Урядом, впевненість у своїх силах та можливостях – це запорука успіху. І в нас все вийде!” – зазначив народний депутат ВРУ Валерій Лунченко у соцмережі FB.

З розпорядженням КМУ від 23 січня 2019 р. № 39-р можна ознайомитися за посиланням.

Нижче публікуємо перелік з 25-ти об’єктів на які буде спрямована субвенція з державного бюджету (загальна сума – 10274.5 тис. грн):

З року в рік зберігається позитивна тенденція щодо виділення коштів на розвиток Хустського району. Чергова субвенція – яскравий доказ обраного курсу на модернізацію населених пунктів району.

ФОТО – Мар’ян Логойда для zak-insider.com