Закарпатські нардепи лобіюють продовження пільгового розмитнення євроавтівок

Сьогодні разом із Валерій Лунченко і Василем Петьовкою зареєстрували у Верховній Раді законопроект №9522, котрий передбачає продовження пільгового періоду розмитнення авто на іноземній реєстрації із 90 до 180 днів. А саме, до 23 травня 2019 року – повідомляє закарпатський нардеп Роберт Горват в соцмережі FB.


Згідно даних ДФС, від початку дії пільгового періоду розмитнення авто на «єврономерах» цією можливістю скористалися власники понад 65 тисяч автівок, а до бюджету надійшло більше 4,1 млрд грн. Зважаючи на вкрай високу кількість бажаючих розмитнити авто за пільговими ставками та надмірну завантаженість українських митниць, наступного тижня ми запропонуємо парламенту надати власникам авто на іноземній реєстрації додаткові три місяці для пільгового розмитнення автівок.

За введення довшого пільгового періоду розмитнення я боровся ще під час розгляду відповідних законопроектів у Комітеті з питань податкової та митної політики восени минулого року. Тоді ця пропозиція не знайшла необхідної підтримки. Зараз же, переконаний, необхідність внесення цих змін буде очевидною для парламентарів. Впевнений, такий крок дозволить вирішити проблему автомобілів на європейських номерах ефективніше та з меншим навантаженням на автовласників.

Відтак розраховую на підтримку колег у профільному комітеті та парламентській залі – зазначив нардеп Р. Горват.