На Тячівщині провели новорічні змагання з греко-римської боротьби

На Тячівщині провели підсумкові новорічні змагання з греко-римської боротьби.

У традиційному новорічному турнірі взяли участь 120 юних спортсменів з чотирнадцяти населених пунктів району.

Учасники турніру з греко-римської боротьби у Тячеві змагались у чотирьох вікових групах: наймолодші борці – 2010–2011 років народження, діти віком від 9 до10 років, за ними – 11- та 12-річні, та найстарші – 13–15 річні юнаки. Загалом 120 борців.

В загальнокомандному заліку І місце виборола команда Тячева, на другому місці – команда з Тересви, а на третьому – гості з Києва.

Юрій Лупан всього три роки на татамі… За цей короткий час він вже встиг стати дворазовим чемпіоном України серед кадетів. Каже: майже щоденні спаринги, і тренування тільки підсилюють бажання перемагати.

Багато років поспіль турнір з греко-римської боротьби в Тячеві проходить за підтримки народного депутата Василя Петьовки.

Спеціальних відзнак удостоїлись кращі спортсмени, успіхами яких пишається відділення греко-римської боротьби Тячівської ДЮСШ, – тячівець Юрій Лупан, Юрій Покорба з Нижньої Апші та найменший, але перспективний учасник змагань – Петро Фера з Ганичів. Також усі учасники турніру отримали до свят солодкі подарунки.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)