Хустський район – тенденція на модернізацію та покращення (ВІДЕО)

Хустська районна державна адміністрація презентувала звіт-відеоролик про спільну роботу команди однодумців на благо району.

Сьогодні Хустський район показує найкращі показники розвитку в області – спостерігається динамічна тенденція на покращення та модернізацію.

За словами голови РДА Назарія Павлія, завдяки згуртованій роботі, починаючи від місцевого рівня, продовжуючи на обласному та завершуючи рівнем Києва, в Хустському районі вдалося закумулювати значні ресурси для реалізації ряду інфраструктурних проектів.

  

Очільник райдержадміністрації відзначив роботу секретаря бюджетної комісії Закарпатської обласної ради Мирослава Білецького, який щиро вболіває за свій край та завжди проявляє ініціативу щодо різного роду проектів, при цьому залучаючи до вирішення питань міста та району і центральну владу, комунікуючи з народним обранцем з Хустщини – Валерієм Лунченком.

  

Народний депутат Валерій Лунченко відзначив успіхи сформованої команди патріотів рідної Хустщини, а Мирослав Білецький запевнив, що естафету з динамічного розвитку м. Хуст перейматимуть населенні пункти району.

 

Сьогодні Хуст та район взяли курс на стрімкий розвиток. Команда однодумців зуміла вибудувати чітку структуру лобіювання та має солідне представництво на різних рівнях влади. Саме тому нині Хустщина отримує неабиякі бонуси на реалізацію потужних інфраструктурних, комунальних та соціальних проектів.

Як зазначають в РДА: Свого часу одна успішна людина сказала: «Сила команди в кожному окремому її гравці. Сила кожного окремого гравця в команді».

Більше у відеоролику:

(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)