Валерій Лунченко: Потрібно обрати для країни справжнього гаранта Конституції і патріота

До завершення 2018 року на календарі залишається декілька не закреслених клітинок. Люди готуються до свят.

 

Перше з них, Різдво Христове за Григоріанським календарем, вже відсвяткувала спільнота людей відповідних релігійних конфесій і в нашій країні, і по всьому світу. З чим їх щиро вітаю!

Ще одна подія, не святкова правда, але, думаю не помиляюся, дуже важлива для переважної більшості наших громадян, відбулася 26 грудня. Цього дня скасований воєнний стан, що діяв з 26 листопада на території 10 областей України. Він викликав потужний резонанс як в нашому суспільстві, так і за кордоном, щодо його причин, наслідків, можливих дій влади в цей час. Було тривожно.

Та і для 24 наших військових моряків, які опинилися у російському полоні через конфлікт біля Керченської протоки, який і став формальним приводом для встановлення вказаного особливого стану, на жаль, поки що нічого не змінилося. Навіть попри заяви про звільнення моряків, які робили Канцлер Німеччини, Президент Франції, Державний департамент США та інші поважні особи й організації.

Ну і ще, до бою курантів 31 грудня дається старт 90-денного марафону щодо чергових виборів Президента України. Усі рішення, слава Богу, ухвалені і Верховною Радою, і Центрвиборчкомом.

Будемо сподіватися, що передвиборні заходи пройдуть безперешкодно і у неділю, 31 березня 2019 року, вибори, принаймні їх перший тур, стане реальністю.

Взагалі до глибокої осені наступного року країна буде перебувати під значним впливом виборів, як президентських, так, згодом, і парламентських. Аналітики вже зазначають про очікувану рекордну чисельність претендентів на вищу посаду в державі.

Ще до офіційного початку агітації на вулицях повно недвозначної соціальної реклами. А що нас чекає коли на повну будуть задіяні технології, усі ресурси: матеріальні, медійні, організаційні тощо! Усе це задля нашого голосу «за». Завдання перед виборцем надважливе і складне. Потрібно обрати для країни справжнього гаранта Конституції і патріота, яким буде згодом більшість громадян пишатися завдяки його роботі на благо суспільства і кожної людини зокрема. Скажете – це утопія? Можливо. Але так цього хочеться!

І все ж таки останні клітинки календаря будуть закреслені, ми проводжаємо 2018 рік, який, як і всі попередні, був різний для кожного з нас. Порадіємо з успіхів, добрих подій, запам’ятаємо усе хороше на роботі, дома, у рідних і друзів. А щодо помилок – напевно їх вже давно повиправляли.

Підведення підсумків ще попереду. Потрібно скласти з початку відповідні звіти, усе акуратно облікувати, підрахувати, систематизувати. А головне – не журитися. Як казав мудрець: не завжди так буде.

Вітаю від душі усіх читачів з прийдешнім Новим Роком, Різдвом Христовим! Міцного Вам здоров’я, успіхів у справах, натхнення в житті. З повагою.

Валерій Лунченко, народний депутат України

ФОТО – zak-insider.com