Вперше за десятки років у Хусті збудували багатоповерхівку преміум-класу

Зо два десятки років, а то і більше у Хусті багатоповерхівки взагалі не будувалися. Цього року кілька об’єктів таки з’явилися в місті, що дозволить місцевим обирати нове житло.

 

Так, на вулиці Пирогова дали друге дихання 56-квартирному будинку. Власне, забудовники, а це – будівельна компанія «ДеснаПро» здали в експлуатацію житло преміум-класу. Таким чином під Новий рік, а саме напередодні Дня Святого Миколая зробили місту над Тисою чудовий подарунок.

Житло преміум-класу відтепер у Хусті. Об’єкт, що за адресою Пирогова, 27, отримав друге дихання завдяки київським інвесторам. До слова, зо два десятки років, а то і більше у місті над Тисою багатоповерхівки не будувалися взагалі. 2018-й змінив ситуацію.

Власне, напередодні Дня Святого Миколая забудовники, а це будівельна компанія «ДеснаПро», здали в експлуатацію 56-квартирний будинок, чим дійсно зробили особливий подарунок місту на свята. До речі, це їх перша ластівка на Закарпатті.

Компанія, про яку мова – повного циклу, тобто від проектування, будівництва – до обробних робіт. Вона гарантує якість і безпеку відповідно, цим на ринку й зарекомендували себе.

Прибудинкову територію тут теж привели до ладу. Бруковані доріжки, зелені зони, дитячий майданчик та паркінг – усе належним чином забудовники облаштували і презентували місцевим. Крім того, оновлено й фасад житлової п’ятиповерхівки, що по сусідству.

Квартири тут різнопланові, світлі і просторі, розраховані на різні верстви населення. Є і економічне житло, а на верхніх поверхах є і двохярусні, що зараз у найбільшому тренді та попиті.

Традиційно перерізали символічну стрічку, а далі всі охочі могли оглянути тутешні квартири і обрати собі вподобану. Купити і отримати ключі від омріяного житла можна в офісі продажу при в’їзді на територію.

Урочисте ж відкриття відбулося також у новому форматі: з ведучим, музикою та фотозоною. Тож тут не тільки презентували житло, а й створили справжнє свято для найменших хустян у колі казкових героїв та Миколая Чудотворця. На цьому подарунки не закінчилися…

Інвестори разом з міським головою навідалися до дитячого будинку сімейного типу з гостинцями та цінними сюрпризами. Зимові свята діти найбільше чекають, тому вони були дуже раді гостям. Малі бралися за солодощі, більш старші – за необхідні у побуті речі.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)