У Тячівській ОТГ виховують майбутніх спортивних чемпіонів (ВІДЕО)

Почали оновлювати стадіон, побудували спортивну арену, запрошують відомих спортсменів та влаштовують різного рівня змагання. Саме так розвивають спорт у Тячівській ОТГ. Сьогодні маленькі спортсмени на високому рівні представляють свої види спорту не тільки у місті,але й далеко його за межами.

 

У Тячеві дуже пишаються новою спортивною ареною. Її побудували,аби дітлахам було де тренуватись не тільки влітку, але й зимою. Як каже перший заступник міського голови міста Тячів Іван Клебан, такі умови допомагають виховувати чемпіонів у різних видах спорту.

Наразі у Тячеві є можливість навіть провести змагання з великого тенісу взимку,що раніше було неможливим. Зокрема, 15 грудня тут відбувся чемпіонат з великого тенісу. Участь у спортивному дійстві взяли діти з різних куточків району, які займаються у відділенні тенісу Тячівської ДЮСШ.

Слід відзначити, цьогорічний турнір вийшов доволі масовим, охочих позмагатися виявилось 50 учасників у трьох вікових групах.

Окрім тенісу, у стінах цієї арени також проводять заняття і змагання з гандболу. Загалом на хорошому рівні сьогодні у місті та Тячівській ОТГ і інші види спорту.

Оновлення стадіону розпочали вже цього року, наразі роботи,які загалом обійдуться близько 4 млн. грн., призупинили на зимовий період. Та вже наступного року, кажуть у міськраді, тут будуть займатися маленькі спортсмени та, можливо, майбутні чемпіони. Також, аби мотивувати дітей на спортивні звершення, у місто запрошують і титулованих спортсменів.

Цього року на свято Миколая та запалення новорічної ялинки у Тячів запросили українського борця греко-римського стилю, чемпіона та призера змагань світового рівня Жана Беленюка, який у складі збірної України перебував на навчально-тренувальному зборі у Шаяні.

Виховувати достойну зміну спортсменів потрібно в належних умовах, вважають у Тячеві, тому на досягнутому зупинятись не збираються.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)