У середмісті Хуста відкрили Різдвяний ярмарок

У Хусті офіційно відкрили Різдвяний ярмарок, який, без сумніву, вже додав середмістю святковості, передноворічного настрою та, власне, колориту.

Адже 4 роки поспіль організатори залучають найкращих умільців та виробників краю, аби здивувати відвідувачів різноманіттям продукції та гарантувати якість. Цьогорічна зима зберегла традицію, і от ярмарок діє. Триватиме ж він менше місяця, до 10-го січня.

Четвертий рік поспіль традиційно у Хусті відкривають ярмарок європейського зразка із збереженням місцевого колориту. Організатори залучили найкращих умільців та виробників краю, аби здивувати відвідувачів різноманіттям продукції. Триватиме він майже місяць, до 10 січня. І увесь цей час додаватиме середмістю казкової святковості, а відвідувачам – гарного настрою.

За словами відвідувачів, ярмарок дозволяє зануритися у справжню новорічно-різдвяну атмосферу. Смаколики на полицях і запашні аромати в повітрі не залишають байдужим абсолютно нікого.

Пряний глінтвейн, закарпатські сир, мед, напої, страви, новорічні прикраси та речі хенд-мейду, а також супровід тематичної музики – неповний перелік того, що презентують.

Власне, організатори запевнили, що ця традиція існуватиме й надалі.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)