Працівники органів ДФС Закарпаття – перші в обласному турнірі з міні-футболу

Команда Закарпатської митниці ДФС виборола І місце в турнірі з міні-футболу на першість Закарпатської обласної організації ФСТ «Динамо» України серед працівників правоохоронних органів. 

Також в переможній трійці – на третьому місці – працівники Головного управління ДФС у Закарпатській області. Турнір відбувся напередодні, 20 грудня, в спорткомплексі «Юність». За першість боролись одинадцять команд:

Управління ДСНС України у Закарпатській області, ГУ НП в Закарпатській області, управління патрульної поліції в м. Ужгород та Мукачево, Закарпатської Установи виконання покарань № 9, Закарпатської митниці ДФС, Управління СБУ, ГУ ДФС у Закарпатській області, Управління Держспецзв’язку, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, Мукачівського та Чопського прикордонних загонів та Ужгородського батальйону Національної гвардії.

Відтак, у загальному заліку перемогу святкували працівники Закарпатської митниці, друге місце посіла команда Управління ДСНС України у Закарпатській області, третє – працівники ГУ ДФС області, четвертими стали працівники Управління СБУ у Закарпатській області.

ДФС у Закарпатській області