Миколая-Чудотворця вшанували у Мукачеві та Ужгороді (ВІДЕО)

Концерти з піснями та танцями в Мукачівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат I-II ступенів готують до кожного свята.

Але нинішній захід – особливий. Окрім традиційних виступів – на сцені щедрують, колядують та шанують Святого Миколая.

Діти добре знають, хто такий Миколай-Чудотворець, і як він винагороджує тих, хто був слухняним.

Привітати дітлахів зі святом прийшли і представники партії «Наш край». Від них вихованці закладу отримали солодкі подарунки.

В закладі вчаться майже сотня дітей. Усі вони з вадами зору. А більшість ще й соціально незахищені. Тож уваги з боку дорослих вони потребують значно більшої.

Попереду для цих дітей ще не один святковий захід, та вже першу порцію гарного настрою перед Новим роком та Різдвом вони отримали.

Солодощі, яблука і соки чекали й дітей, яких зібрали у день святого Миколая в залі ужгородського коледжу культури і мистецтв. Багато з них просили святого про подарунки і дещо вже одержали.

На свято покликали дітей різних незахищених категорій: із малозабезпечених та прийомних сімей, внутрішньо переміщених осіб, а окремо покликали родини учасників АТО на Сході України

Помічників у святого Миколая було у цей день чимало, зокрема долучилися представники обласної організації партії «Наш край».

Численні подарунки стали не єдиним атрибутом свята Миколая. Для дітей та їхніх батьків студенти коледжу культури і мистецтв підготували ігрову програму, в якій кожен із маленьких глядачів міг стати безпосереднім учасником.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)