Вихованці мукачівської школи-інтернату отримали подарунки до Дня святого Миколая

97 дітей з нетерпінням чекали на свято, що розпочинає різдвяно-новорічний період.

Саме стільки учнів налічує Мукачівська загальноосвітня школа інтернат, де навчаються діти з вадами зору.

19 грудня всі вихованці та педагоги зібралися в актовій залі для щорічного концерту до Дня святого Миколая. З цієї нагоди до них навідалися і представники партії «Наш край». Зокрема, керівник Мукачівського осередку привітав школярів та побажав гарно відсвяткувати Новий рік та Різдво Христове:

«Ви заслуговуєте на найкращі подарунки. Бажаю, щоб ви їх отримали ще немало під час цих свят. А сьогодні хочу вручити солодощі, які, сподіваюся будуть вам до смаку. Також вдячний за концерт, який ви сьогодні підготували».

Дев’ятикласниця Олександра Риган розповіла, що вихованці закладу довго чекали на День святого Миколая. Тож дуже ретельно готували свої виступи. За які, звісно, як і всі діти у цей день, очікували подарунки.

Заступник директора з виховної роботи Юрій Несух подякував партійцям за подарунки і висловив сподівання, що гості навідуватимуться до закладу при кожній зручній нагоді:

«Тут навчаються діти з особливими потребами. Практично всі – з соціально-незахищених сімей. Ми намагаємося дати їм все необхідне, проте звісно допомога ніколи не є зайвою».