В Ужгороді подарунки отримали діти учасників бойових дій (ФОТО)

Також дітлахи взяли участь в інтерактивному театралізованому дійстві, яке для них підготували студенти коледжу культури та мистецтв.

Подія відбулася з нагоди одного з найрадісніших свят для дітей – Дня святого Миколая. У залі коледжу зібралися діти та їхні батьки – учасники бойових дій на Сході України. Саме для них організатори намагалися зробити гарне свято. Тому студенти коледжу підготували не просто виступи, а ігри в яких могли брати участь і дітлахи.

Представники партії «Наш край» теж не залишилися осторонь цієї події. Вони принесли дітям близько сотні солодких подарунків.

«Дуже приємно бачити усмішки дітей та їхніх батьків. Ці люди – наші захисники. Тому ми хотіли порадувати їх і їхніх дітей. Адже вони – наше майбутнє. Майбутнє нашого краю та нашої України», – зазначив лідер обласного осередку партії «Наш край» Антон Громовий.


 

Також у цей день відбулося свято і в школі мистецтв. 80 подарунків вихованцям закладу привезли заступник голови обласного осередку Іван Синетар та депутат Ужгородської міськради від партії «Наш край» Володимир Химинець.

Прес-служба Закарпатської обласної партійної організації
ПП «Наш край»