Контрабандиста з квадрокоптером упіймали на околиці Солотвина

Квадрокоптер і ймовірного контрабандиста затримали на кордоні з Румунією поблизу Солотвина Тячівського району прикордонники Мукачівського загону.

Вчора ввечері під час патрулювання кордону прикордонний наряд відділення «Солотвино» почув шум двигуна малого літального апарату. Для пошуку місць зльоту та посадки задіяли групу реагування, яка виявила на околиці смт. Солотвино автомобіль «Форд» чеської реєстрації. В багажному відділенні автівки правоохоронці виявили ноутбук, за допомогою якого здійснювалось дистанційне управління квадрокоптером. Згодом, під час перевірки місцевості, прикордонники швидко знайшли й квадрокоптер. Затримали також і водія транспортного засобу – 27-річного громадянина України.

В ході взаємообміну інформацією з румунськими колегами стало відомо, що вони на вказаному напрямку виявили пакунок з тютюновими виробами, який, ймовірно, за допомогою квадрокоптера переправив на суміжну сторону затриманий українськими прикордонниками громадянин.

Для з’ясування всіх обставин правопорушення, а також складання адмінпротоколів затриманого українця доставлено до прикордонного підрозділ


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)