Літературний конкурс «Молодіжний едельвейс» вперше провели в обласному центрі

Літературний конкурс «Молодіжний едельвейс» вперше провели в Ужгороді, у стінах обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. Його учасниками стали школярі з семи районів Закарпаття.

 

Діти підготували бук-трейлери, презентації та малюнки за творами Олександра Гавроша, а додому поїхали з новими книжками для своїх бібліотек.

Спілкуватися про літературу до Ужгорода приїхали найактивніші читачі районних бібліотек. Усього команд було сім, особисто приїхали чотири з них: із Воловця, Іршави, Великого Березного та селища Середнє Ужгородського району.

Спеціально для конкурсу діти читали книги і готували за ними бук-трейлери, презентації та малюнки. Наприклад, школярі із Середнього вирішили презентувати популяризовану письменником місцеву легенду.

Для першого конкурсу обрали творчість саме Олександра Гавроша, оскільки він і місцевий, і плідний як письменник: із понад десяти його книг більшість – саме для підлітків. Автор вважає, що саме дитяча література має найбільші шанси вберегтися серед сучасних технологій.

Переможців як таких на першому конкурсі «Молодіжний едельвейс» не визначали. Кожна команда отримала подарунок: набори сучасної дитячої та підліткової літератури, які придбав меценат – партія «Наш край», школярі повезли до семи районних бібліотек.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)