На найдорожчому будівництві Ужгорода обвалилася частина перекриття (ФОТО)

Наші журналісти з’ясували, що на скандальному будівництві поруч з Драматичним театром ім. братів Шерегіїв, обвалилася частина монолітного перекриття.

Варто зауважити, що раніше на цій локації впала стріла висотного крану. Металом крану пошкодило кілька ліхтарів і поламало ялинки. На щастя ніхто з перехожих тоді не постраждав.

Того ж місяця, зусиллями будівельників було обвалено стіну сусідньої будівлі, де знаходиться ресторан “Дельфін”.

Цікаво, що вартість 1 кв.м. на цій будівлі досягає аж до 2 тисяч доларів, і за нашою інформацією – всі площі вже викуплено приватними особами.

І це не зважаючи на те, що зведення цієї семиповерхівки в межах історичного ареалу міста та в зоні регулювання забудови 1-ї категорії, де можна зводити тільки 2-3 поверхи – впринципі неможливе.

Безпосередній куратор будівництва з боку міськради – заступник мера Ужгорода Олександр Білак.

Нещодавно, цьому ж таки забудовнику, міською радою було затверджено детальний планн територій обмеженої вулицями Університетською, Глибокою та територією Ужгородського національного університету.

Даним рішенням, Олександр Білак пролобіював інтереси забудовника, щоб останній мав можливість отримати земельну ділянку з кадастровим номером 2110100000:30:002:0063 в оренду. Мова про 2.77 га ужгородських земель, розташованих в мікрорайоні БАМ.

В реалізації цієї схеми, заступника мера Ужгорода навіть не зупинив той факт, що згадувана земля призначена виключно для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, адже в минулому, саме за його сприянням там незаконно побудували комплекс 5-типоверхівок. Про це детально.

За інсайдерською інформацією, такий “подарунок” з боку місцевої влади обійшовся забудовникам в 100 тисяч доларів.

Кадастровий номер земельної ділянки – 2110100000:30:002:0063, між Гуртожитком №5 та корпусом ДВНЗ “УжНУ”

Приклад з незаконною забудовою поруч з Драмтеатром доводить, що корупція місцевих чиновників та забудовників несе потенційну загрозу, як для життя перехожих містян, так і для майбутніх власників нібито елітних квартир в новобудовах.

 
Страшно уявити, якщо монолітне перекриття обвалилося б в зданому в експлуатацію та заселеному будинку. А як показує практика, такі забудовники отримують всі погодження з боку ужгородських чиновників та ніколи не несуть жодних покарань за порушення будівельних норм.

УжХвиля