Антон Громовий: «Укрзалізниця» має відповісти за зіпсовані новорічні свята українців

Недолугий менеджмент керівництва підприємства знову призвів до масового ажіотажу у період новорічно-різдвяних свят. Та цьогорічна ситуація з квитками, перевершила всі попередні.

Цього року до 4 грудня пасажири взагалі не могли купити квитки на святковий період. Коли ж врешті відкрився онлайн-продаж, виявилося, що сайт технічно не готовий до масового напливу користувачів. Багато хто, так і не зміг отримати квитки, проте гроші за проїзні документи з карток пасажирів були зняті.

Коли користувачі почали телефонувати на номер «Укрзалізниці» виявилося, що він не працює. Замість адекватного пояснення ситуації, в «Укрзалізниці» заявили, що винні самі українці, адже 4 грудня (день відновлення онлайн-бронювання) на сайті було зареєстровано в 6 разів більше охочих придбати квитки, ніж зазвичай. Тож в «Укрзалізниці» не знайшли  кращого рішення, ніж знову обмежити доступ до сайту.

Ситуацію прокоментував керівник обласного осередку партії «Наш край» Антон Громовий:

«Для Закарпаття тема залізничного сполучення завжди була складною. Щоб поїхати  до Києва чи повернутися в область перед новим роком, потрібно було купувати квитки задовго до поїздки. Та цього року ми взагалі були позбавлені цього права. «Укрзалізниця» створила штучний попит, закривши бронювання квитків ще в листопаді. А тепер, коли стало зрозуміло, що вони не здатні з цим справитися, звинувачує самих пасажирів. Хоча кожному українцю зрозуміло – це елементарно абсурдний менеджмент! Відповідальні за ці рішення – повинні бути звільнені!».

Зважаючи на цю кричущу ситуацію, «Наш край» вимагає звільнити Міністра інфраструктури та керівництво «Укрзалізниці» за неспроможність організувати нормальну роботу залізниці.

Скріншоти з офіційної сторінки Укрзалізниці у Facebook: