За кошти ужгородців: Мер Ужгорода вирішив користуватися службовим авто у вихідні дні

Відповідне розпорядження від 19 листопада 2018 року з’явилося на сайті Ужгородської міської ради.


Нагадємо, раніше у власності міськради був автомобіль Toyota Camry. Влітку мер міста проявив ініціативу щодо придбання автівки вартістю у 1.5 млн гривень. Після суспільного резонансу, рішення міської влади таки змінилося. На черговій сесії міської ради депутати вирішили придбати за 1,5 мільйони не один, а 2 автомобілі!

За таку суму в Україні можна купити справді елітний автомобіль, приміром Lexus GS, Mercedes-Benz GLE-Class чи Land Rover Range Rover Evoque.

Згодом Богдану Андріїву таки придбали новенький службовий автомобіль за кошти міського бюджету.

З Toyota Camry мер Ужгорода пересів на чорну “Skoda Superb” 2018 року випуску в максимальній комлектації.

Нині мер Ужгорода вирішив, що у вихідні та святкові дні, він повинен їздити за кошт ужгородців.

 

Згідно з попередніми розпорядженнями Богдана Андріїва, на новеньку Skoda встановлено витрати бензину марки А 95 в умовах експлуатації в місті – 9,7 літрів на 100 км та поза містом – 7,7 літрів на 100 км пробігу.

Виходить, що згідно з новим рішенням, на вихідні дні мер Ужгорода може з’їздити в рідне с. Конюхів та назад, при цьому витрати на пальне та амортизацію автомобіля оплачуватимуть ужгородські платники податків.

Нагадаємо, що згідно з е-декларацією очільника Ужгорода – родина мера володіє дев’ятьма земельними ділянками, двома квартирами, офісом, нежитловим приміщенням, магазином та будинком. Один тільки годинник керманича міста коштує понад 230 тисяч гривень. Також, у власності родини є 2 елітних автомобіля марки Mercedes-Benz ML 350 4Matic та LEXUS LX450.

Тільки офіційно загальний дохід родини мера в 2017 році становив 22 мільйони 900 тисяч гривень! 27 мільйонів гривень сім’я мера задекларувала, як грошові активи.

І сьогодні, перше обличчя Ужгорода ініціює оплату проїзду службових авто у вихідні та святкові дні за гроші самих ужгородців!