Вулиця Небесної сотні в Мукачеві залишається однією з найгірших

У Мукачеві досі не відремонтували вулицю, яку назвали на честь Небесної сотні.
 
Рік тому журналісти вже розповідали про жахливий стан цієї дороги. Здавалось би, наприкінці серпня були проведені тендери, є підприємство, яке б мало ремонтувати цю вулицю. Однак – нічого не змінилося.

Пенсіонерам, матусям з візочками та школярам щодня доводиться пересуватись кількаметровими ямами. Та й це лише півбіди, кажуть мукачівці. Адже під час дощів, а це майже всю осінь та весну, пройтися цієї вулицею просто не можливо, вона стає суцільним болотом.

За словами жителів цієї вулиці, аби хоч якось врятувати ситуацію, неодноразово підсипали ями камінням, на що витрачали кошти з власного гаманця. Люди кажуть, здається, міська влада віддала шану полеглим героям тільки на словах. Адже її стан радше вказує на блюзнірство та наругу над пам’яттю Небесної сотні. Наразі вулиця з героїчною назвою залишається чи не найгіршою в Мукачеві.

До слова, тендер на ремонт цієї вудиці вже оголосили. Кажуть, що її ремонт платникам податків обійметься у майже 5 мільйонів. Проте до робіт всередині листопада ніхто не приступав.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)