Оприлюднено відео затримання злочинців з банди, яка здійснила наїзд на працівника ДПСУ

 

15 листопада 2018 року, близько 22:00, екіпаж поліцейського відділу de Frontieră Valea Vișeului помітив, що декілька чоловіків несли пакунки з цигарками із зеленого кордону на територію держави.

В лісі румунськими прикордонниками було виявлено 12 пакунків цигарок. Дана спецоперація проходила за участю Державної прикордонної служби України, відділ ПС “Ділове”.

Представники руминської сторони затримали 2-х причетних осіб та виявлені цигарки у кількості 6000 пачок, в той час, на українській стороні кордону проходив пошук інших причетних до контрабанди ділків.

 

 

 

Невдовзі неподалік річки Тиса, по якій проходить державний кордон, працівники ДПСУ затримали чоловіка в гідрокостюмі, який немав при собі контрабандного товару, однак при ньому було виявлено велику суму коштів отриману від реалізації контрабандного тютюну.

Українські правоохоронці розпочали опитування затриманого, і в той самий час, невідома особа здійснила наїзд на щойнопризначеного начальника відділу прикордонної служби на автомобілі Ауді. Працівник ДПСУ отримав важкі травми.

 

За словами речника голови ДПСУ, лікарі не поспішають із прогнозами та не бачать можливості провести операцію. Військовослужбовець знаходиться у комі.

Відомо, що начальник ВПС до цього працював у межах Чопського прикордонного загону, а на відділ “Ділове” був переведений два дні назад.

У ДПСУ зазначили, що вже встановлено особу, яка наїхала на прикордонника, триває пошук злочинця.

Нашій редакції стало відомо, що у зв’язку з цим випадком, на Закарпаття вирушили працівники Центрального апарату Військової прокуратури України.

“У зв’язку з такими діями порушників Державна прикордонна служба України переходить виключно на посилений варіант охорони державного кордону, при цьому для збереження життя військовослужбовців персонал відомства в межах чинного законодавства застосовуватиме зброю” – повідомляють в ДПСУ.

Відео затримання інших двох спільників на румунському кордоні:

 
Матеріал – ZAK-INSIDER.COM