Ужгородський район розвивається: у селах Кінчеш та Коритняни відновлюють клуби

Сьогодні голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак здійснив візит до сіл Кінчеш та Коритняни, які входять до одного органу місцевого самоврядування – Коритнянської сільської ради.

В обох населених пунктах проводяться ремонти сільських клубів. Так, в селі Кінчеш, за лобіювання голови райради Р. Чорнака, з бюджету Ужгородського району було виділено півмільйона гривень на проведення капітального ремонту будівлі.

Варто зазначити, що реалізація проекту відбулася завдяки співраці районної влади з Пардубіцьким краєм Чеської Республіки, які долучилися до співфінансування.

В клубі проведено роботи по заміні даху, встановлення сучасного опаленння, ремонт стелі, заміна вікон та дверей, проведення комунікацій. На завершальній стадії знаходяться внутрішні малярно-штукатурні роботи.

 

Також, для діток придбано дитячий майданчик. Облаштовуєтся паркінг.

Огляд приміщень для голови району провів сільський голова Ігор Бадида.

Оновлені стіни прикрашають малюнки діточок з с. Кінчеш.

 

Щодо клубу у селі Коритняни, то нещодавно його було передано Дитячо-юнацькій спортивній школі Ужгородського району для занять важкою атлетикою.

Наразі  спортивна секція розвивається, а 25-ть діточок району вже долучилися до занять. В клубі проведено додаткове освітлення, встановленно опалення та відремонтовано дах, планується ремонт фасаду будівлі.

Відремонтований дах клубу в с. Коритняни
 

Руслан Чорнак відзначив, що сьогодні в районній ДЮСШ спортом займаються близько 1200 діточок, тому розвиток цього напрямку пріорітетний для районної ради.

До слова, нещодавно в клубі вже проходила відкрита першість Ужгородського району із важкої атлетики.

 
На території клубу, також, встановлено дитячий майданчик.
 

 
Всередині приміщення створено всі умови для заняття важкою атлетикою – придбано відповідний спортивний інвентар, атлетичні пояси, спортивні лавиці, боксерська груша та велотренажер.
 

Свої спортивні навики, жартома, продемонстрував і голова Коритнянської сільської ради, який активно долучився до реалізації проектів ремонту та відновлення сільських клубів.

Варто зазначити, що при школі в с. Коритняни діють спортивні секції з футболу, волейболу та бадмінтону.

Наприкінці візиту голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак побажав сільському голові успіхів у подальших кроках щодо відновлення інфраструктури сільських клубів та запевнив у підтримці районної влади.