Цифра дня: Закарпатські держвиконавці стягнули з боржників 159 мільйонів гривень

В Ужгороді про роботу за 10 місяців поточного року звітували управління юстиції та Державна виконавча служба Закарпаття. Одними з найпроблемніших питань для краян залишаються сплата аліментів та зарплатні.
 
Обмеження щодо боржників по сплаті аліментів стали ще жорсткішими. Буде створено базу даних недобросовісних батьків, які позбавленні права керувати транспортом через борг. Вони також не зможуть виїхати за кордон.

Із майже 14 тисяч дітей в 3,5 тисячах батьки боргують аліменти за півроку, в майже трьох тисячах – понад рік. В залежності від суми боргу батьки повинні сплатити і штрафні санкції. Всі кошти будуть перераховані на рахунок дітей.

Загалом ДВС Закарпаття із боржників, а це не лише по аліментам, стягнено понад 159 млн. грн., з яких до державної казни надійшло майже 8 млн. Також державні виконавці передали до СЕТАМ на реалізацію арештоване майно на 117 млн.

Крім того, в Закарпатті працює кілька масштабних підприємств, які ухиляються сплачувати робітникам заробітну плату. Тільки за поточний рік від таких установ ДВС стягнула на користь працівників півтора мільйона гривень.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)