Звалище у Росвигові комунальники не прибирають, бо воно на орендованій ділянці

Родзинкою мікрорайону Росвигово сьогодні є фонтан, молоді саджанці дерев та… смітник, який знаходиться просто між дорогою і житловими будинками.

 
Туди вже багато років зносять відходи, а у хащах живуть безхатченки. Люди не розуміють, чому величезна територія, яка б могла стати чудовим парком чи дитячим майданчиком, поростає сміттям та травою.

Купи сміття, сморід та суцільні зарості: таке кожного дня бачать жителі одного з найбільших мікрорайонів міста. Місцеві кажуть: вже зверталися до влади, аби цю ділянку хоча б привели до ладу, та почули у відповідь, що вона здана в оренду, а отже – робити там нічого не будуть.

Саме такі реалії кожного дня бачать тисячі людей, що проходять біля смітника. Пані Марія каже, що виправдовувати тих людей, що кидають сміття собі під ноги, аж ніяк не збирається. Контролювати такі несанкціоновані сміттєзвалища – прерогатива муніципальної поліції та влади. До слова, на утримання муніципалів місто виділяє близько 8 млн. гривень на рік. І поки влада відверто не хоче помічати цю занедбану вже багато років територію, місцеві мріють про парк або дитячий майданчик.

Сподіваються місцеві, що нарешті питання цієї території влада все ж вирішить. Якщо самі не можуть навести тут лад, то хоча б зобов’яжуть невідомого орендаря.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)