Колишньому начальнику УСБУ в Закарпатській області спалити два позашляховика

Близько першої години ночі сталося загоряння автомобілів у “компотному” районі Ужгорода по вулиці Рилєєва. Горів автомобіль Audi Q5, а від нього полум’я перекинулося на автомобіль Volkswagen Touareg.
 
На гасіння пожежі прибуло дві бригади рятувальників, однак автомобіль Audi врятувати не вдалося, а інший автомобіль зазнав також значних пошкоджень.

Наразі ДСНС встановлює причини загоряння, але цілком очевидно, що це міг бути підпал.

Автомобілі належать Михайлу Феделешу. Одіозна особистість, яка досягла висот в структурі СБУ у 2007-2009 роках, коли тодішній президент Віктор Ющенко призначив заступником глави СБУ закарпатця Тиберія Дурдинця. Саме у той час Михайло Феделеш керував антиконтрабандним управлінням СБУ.

Напередодні Майдану його було призначено начальником управління СБУ в Закарпатській області. Тоді його викрили у наказах прослуховувати журналістів та деяких політичних діячів Закарпаття. Коли було зрозуміло, що влада Януковича не встоїть, саме Феделеша звинувачують у спалюванні таємних документів на подвір’ї СБУ.

Через ці скандали з приходом нової влади Михайло Феделеш був звільнений і заснував приватну адвокатську фірму – виступив як засновник “Адвокатського Об’Єднання «Юридична Консультація „Синдикат“», за участю Арпада-Роберта Драшковція та… Василя Брензовича.