За три роки мер Мукачева не виконав більше 20 передвиборчих обіцянок

28 жовтня 2015 року Мукачівська міська ТВК оголосила офіційні результати виборів Мукачівського міського голови, згідно з якими мером став Андрій Балога, 27 річний син народного депутата Віктора Балоги. Відповідно до прийнятого протоколу за нього проголосували 54,4% виборців.
 
Передвиборча кампанія Балоги-молодшого дійсно вселяла великі надії. Ще тоді потенційний мер стверджував: знає, як зробити місто комфортним для життя й обіцяє розвивати його інфраструктуру з урахуванням щоденних потреб жителів. Зокрема, забезпечити 100% освітлення вулиць Мукачева.

Та чомусь більше 16 тисячам мукачівців, які повірили тодішньому кандидату в мери, вже за якийсь час довелося розчаруватися в його обіцянках. За 3 роки стан міста аж ніяк не можна назвати найкомфортнішим не те що в Україні, а й чимало міст в Закарпатті, які не прагнуть називатися містом №1 пішли далеко вперед.

Також було сказано, що для вирішення питання стихійних парковок буде розроблено транспортно-пішохідну схему міста, яка врахує потребу у велодоріжках, безпечних пішохідних переходах з освітленням та обмежувачами швидкості.

Як бачимо, обіцяв Андрій Вікторович протягом 2015-2017 років провести ремонт всіх доріг міста, зокрема між квартальних проїздів. До кінця 2015 року зробити міську об’їздну дорогу.

До кінця 2017 року кандидат у мери обіцяв забезпечити реальне цілодобове водопостачання та підвищити якість води.

Тож обіцянка про комфортне місто на кінець 3-го року на посаді міського голови так і залишилася обіцянкою.

Говорилося й про створення рівних умов для розвитку бізнесу. Цитата: «Ми беремо на себе відповідальність усунути всі бар’єри для розвитку бізнесу в Мукачеві, що дозволить не лише підтримати підприємців міста, а забезпечить стале зростання кількості робочих місць та зростання заробітної плати». Чи можна говорити про сприяння бізнесу? Питання відкрите.

Найголовніше, на чому акцентував увагу Андрій Балога у своїй передвиборчій кампанії – забезпечити повну прозорість процесу прийняття рішень та витрачання бюджетних коштів у місті й постійну підзвітність місцевої влади громаді. Запровадити пряму участь жителів Мукачева у визначенні пріоритетів розвитку міста.

В той час, коли мерія неодноразово судиться з журналістами, ЗМІ, інтернет-виданнями, в тому числі і з телеканалом М-студіо та показово програє всі процеси, чи доводиться говорити про відкритість – навряд чи.

Як бачимо, три роки пройшли, а обіцяного мукачівці й досі чекають. До закінчення каденції Андрія Балоги залишилося трохи більше року, а понад двадцять пунктів передвиборчої агітації так і залишилися просто словами. Чи повірять їм люди наступного разу? Висновки робити кожному з нас. Не забуваймо – вступаємо у активну передвиборчу фазу. Тож добрі справи та щедрі обіцянки знову сипатимуться як з рогу достатку.