У Хусті реалізовують найочікуваніший містянами ремонт вулиці Львівської (ВІДЕО)

У Хусті найочікуваніший місцевими проект-мільйонник реалізують. Мова про капітальний ремонт вулиці Львівської, який передбачає заміну всіх комунікацій та асфальтного покриття.

 
Загальна кошторисна вартість ремонту складає близько 90 млн. гривень. Джерела фінансування: державний та місцевий бюджети. На окремому відрізку, протяжністю близько 1 км 600 м, роботи стартували ще місяць тому і активно триватимуть аж до кінця року.

Вулиця Львівська – одна з найбільших автомобільних артерій Хуста завдовжки 2,5 км, була вкрай занедбана. На її оновлення чекали усі. Стартом ремонтних робіт хустяни та гості міста задоволені. Люди кажуть: готові терпіти незручності, навіть ті, хто мешкає або ж веде свій бізнес на цій вулиці. Сподіваються: очікуваний результат того вартий.

На окремому відрізку, протяжністю близько 1 км 600 м, роботи стартували місяць тому і триватимуть аж до кінця року. Відтак цьогоріч виконають 2/3 проекту-мільйонника. Ремонт проведуть від кільця навпроти Свято-Вознесенського греко-католицького собору на Духновича і аж до повороту на вулицю 9-го травня. Наступного року проект матиме продовження.

 

Реалізація капремонту цієї надважливої ділянки стала можливою завдяки кропіткій праці нардепа Валерія Лунченка.

Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів з державного бюджету через соціально-економічний розвиток регіонів вже передбачено близько 50 мільйонів гривень, три млн. виділено з міського бюджету, і до кінця року держава ще додасть суму в межах від 5 до 10 млн.

Окрім оновлення асфальтного покриття, проект передбачає заміну всіх комунікацій, у тому числі й електрокабелів, що проходять вже за іншим комунальним проектом, фінансованим інвесторами спільно з містом.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клікнувши на заголовок матеріалу)