Нові котли в школі на Мукачівщині вже два роки не можуть запустити

У Залужанській школі досі не підключили нові твердопаливні котли, які встановили в шкільній котельні ще два роки тому. Це стверджує вже колишній оператор котельні, який також каже, що директор школи звільнив його незаконно.
 
Віктор Симчина в шкільній котельні не працює вже два місяці. Заяву написав ще влітку, адже отримав попередження від директора про скорочення. Тож, аби встигнути знайти собі іншу роботу, вирішив до початку нового навчального року не чекати.

Чоловік обурений, каже, ніколи роботу не прогулював і навіть не запізнювався, тому відразу подав до суду за незаконне звільнення.

Чому директор захотів його звільнити, має своє пояснення: у школі досі не підключили нові твердопаливні котли, які встановили в котельні ще два роки тому, пан Віктор неодноразово про це йому дорікав. Тоді ж, два роки тому разом з котлами привезли і дрова. Але вони досі лежать без діла.

Чому досі не працюють котли і за що звільнили пана Віктора, журналісти «М-Студіо» намагалися дізнатися у директора школи, однак спілкуватись він не захотів. Тож, чи відновлять пана Віктора на роботі, вирішить суд.