Сьогодні закарпатський ФК “Минай” зіграє проти київського “Динамо”

Сьогодні, о 14-00 розпочнеться матч між київським “Динамо” та закарпатською командою ФК “Минай”.


 
Цей поєдинок для «Минаю» увійде в історію, незважаючи на результат. Адже сам факт участі в 1/8 фіналу Кубка України і рівень суперника дозволяють таке стверджувати. З командою такої сили «Минай» ще не грав за всю свою історію. «Динамо» (Київ) не тільки одна з кращих команд в Україні, а й клуб, який успішно грає у Європі.

Варто додати, що сьогодні буде обмежено рух особистого транспорту в с.Минай від заводу ЯДЗАКІ і до стадіону МИНАЙ для уболівальників, які слідують на матч.

З 11:30 до 13:15 діятиме безкоштовний доїзд уболівальників на матч автобусами за маршрутом: ГОТЕЛЬ ЗАКАРПАТТЯ – ПАРКОВКА ЗАВОДУ ЯДЗАКІ. Звідти до стадіону вболівальники мають пройти пішки. Особистий транспорт уболівальники зможуть залишити на парковці заводу “Ядзакі”.

Менеджмент закарпатського клубу рекомендує вболівальникам прийти на матч завчасно, на 13:00, щоб уникнути масового скупчення людей до початку поєдинку.

Пряму трансляцію матчу можна спостерігати на офіційному каналі YouTube ФК Минай, Uzhnet+, «21 канал» (21 Ужгород) та «М-Студіо»!

Редакція zak-insider.com інформуватиме про перебіг поєдинку на офіційній сторінці в соцмережі FB та на сторінках сайту.