Мешканці закарпатських сіл можуть залишитися без поштових відділень

Керівництво «Укрпошти» погрожує закрити їх через збитковість. Під загрозою опинилися від 5 ти 7-ми тисяч відділень.
 
Закрити їх можуть уже з 1 січня 2019 року.

За словами лідера партії «Наш край» на Закарпатті Антона Громового, це неприпустимо, адже роботу втратять тисячі людей. Також сільські мешканці залишаться без можливості отримувати посилки та листи. А що найгірше – пенсіонерам більше не доставлятимуть пенсію листоноші. Все це через те, що тариф на доставку пенсій, як заявили в «Укрпошті», не підіймали з 2004 року. У свою чергу Міністерство соцполітики і Пенсійний фонд відмовилися змінювати тариф.

«Доки керівництво «Укрпошти», Пенсійний фонд та Мінсоцполітики обмінюються ультиматумами, мешканці сіл можуть просто опинитися у патовій ситуації. Без пенсій, листів, посилок та переказів Адже в «Укрпошті» бачать доцільність розвивати мережу тільки у містах. Звісно це дасть більші прибутки, але що робити мешканцям сіл? Про це у першу чергу мали б думати чиновники. Та вони знову залишають українців сам на сам із проблемами», – так прокоментував ситуацію Антон Громовий.

Партія «Наш край» вимагає не допустити закриття поштових відділень у селах, переглянути тариф на доставку пенсій, і якщо це буде доцільно, підвищити його.

Якщо ні, то притягнути до відповідальності керівництво «Укрпошти».

Також перевірити використання коштів в установі. Адже доки сільські мешканці ризикують залишитися без роботи та пенсій, керівництво, яке нарікає на збитковість, отримує захмарні зарплати.

Прес-служба Закарпатської обласної партійної організації
ПП «Наш край»