Дві об’єднані громади на Тячівщині сполучить нова дорога

Про таку дорогу жителі села Лази колись могли лише мріяли. Та торік їх мрія здійснилась. Якісне покриття, відповідна розмітка. Доїхати з Тячева до Лазів тепер можна за якихось 10 хвилин.
 
Потішаться незабаром і жителі села Округла. Роботи проводять на відстані в кілька кілометрів від населеного пункту. Ця ділянка –найскладніша. Адже, перш ніж стелити асфальт, потрібно було захистити дорогу від підтоплень.

Зараз тут розчищають місцевий потік та відводять русло. Лише після цього почнуть ремонт автошляху. А на самій дорозі копають канави для прокладання труб, щоб відвести з дороги воду.

За словами першого заступника міського голови Тячева Івана Клебана, дорогу тут не ремонтували кілька десятків років. Навіть перевізники не хотіли брати участь у конкурсі маршрутних перевезень до села Округла.

Стартували роботи з відновлення автошляху протяжністю 13.5 км приблизно через рік після створення Тячівської ОТГ після того, як вдалось знайти джерела фінансування.

Після того, як тут встелять асфальт, вже нова та якісна дорога з’єднає крайні села двох об’єднаних громад – Тячівської та Вільховецької.

(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клікнувши на заголовок матеріалу)